: 737 836 585 : [email protected]

Servis Elektro Kohout

Důležité


Pro objednání opravy budeme od vás potřebovat znát údaje o spotřebiči (výrobní štítek) a to abysme k vám mohly přijet připraveni odstranit vámi nahlášenou závadu.Údaje slouží k identifikaci vašeho spotřebiče u našeho dodavatele, který nám dodá konkrétní náhradní díly přímo na vámi nahlášenou závadu.


Kde výrobní štítek hledat?

Sporák

U sporáků tento štítek ve většině případů nalezneme při otevření dveří trouby na těle sporáku,to znamená mezi dveřmi a troubou, většinou ve spodní části nebo na boku.Také ho můžeme nalézt nalepený na vnitřní straně spodních dveří pro vkládání pečících plechů.U starších typů ho výrobce umístil na zadní plechovou část sporáku.

Trouba

Trouby mají z velké části tento štítek umístěn mezi dveřmi trouby a samotnou troubou stejně jako u sporáku ale také na zadní části trouby.

Bojler

Bojlery tento výrobní štítek mají umístěný na spodní části těla bojleru,ve většině případů umístěný v místě vývodů trubek z bojleru.


Pokud při zjištování těchto údajů budete mít problémy,neváhejte nás kontaktovat,pomůžeme vám s upřesněním údajů nebo s umístěním výrobního štítku.
  1. Elektronický dotaz
  2. Kontaktní údaje