: 737 836 585 : [email protected]

Servis Elektro Kohout

Dotaz

okamžitá odpověď? zkuste časté dotazy.


Časté dotazy

Vyplatí se mi oprava?

Tuto otázku nejsme schopni vám po telefonu zodpovědět aniž by jsme věděli, v jakém technickém stavu se spotřebič nachází a co všechno mohlo poruchu zapříčinit. Po zjištění technického stavu a závady spotřebiče vás seznámíme jak bude oprava probíhat a jak bude oprava finančně nákladná.Z velké části se snažíme drahé elektronické součástky opravit, než je ihned měnit za nové.Také vás popřípadě upozorníme na další možné poruchy spojené s technickým stavem spotřebiče.

Kdy se dostaví technik od objednání opravy?

Ve většině případů se technik dostaví do 2 pracovních dnů od objednání opravy, termín je z velké části daný momentálním vytížením servisu a dostupností náhradních dílů na opravovaný spotřebič. Ve všech případech je termín určen po dohodě se zákazníkem.

Je potřeba spotřebič přivézt do opravy?

Spotřebiče s poruchou který od vás převezmeme do opravy jsou ty menších rozměrů,například vysavače,remosky a nebo malé domácí spotřebiče.Takové zakázky,které nám povezete je potřeba nejdříve nahlásit a dohodnout termín a čas převzetí.Samozřejmě pokud zákazník má spotřebič demontovaný od místa umístění je možné ho taktéž přijmout do opravy.U spotřebičů větších rozměrů,jako jsou trouby,plotny a sporáky lepší z technických důvodů provézt opravu u zákazníka,protože né vždy je závada spojená se spotřebičem samotným.Pokud při opravě zjistíme, že nejsme schopni opravu provézt na místě, spotřebič si odvezeme sami. Zpětné uvedení do provozu opět provedeme u zákazníka aby jsme spotřebič odzkoušely na místě a předaly zákazníkovi tak plně funkční.

Kolik bude oprava stát?

Tuto otázku vám bohužel po telefonu nejsme schopni sdělit, protože neznáme podrobnosti které by vedly k určení konkrétnímu výpočtu částky za opravu,či montáž.Informace které jsme schopni vám sdělit jsou jen orientační.Pokud by jste chtěly znát konkrétní cenu za montáž spotřebiče,vypracujeme vám nabídku přímo na základě vašich požadavků a údajů.